آموزش

ماشین آپ ، برای شما عزیزانی که قصد همکاری با ما را دارید برنامه ریزی ویژه ای انجام داده است . از آنجایی که ماشین آپ ، بنا به رسالت خود که مرجع بودن در حوزه لوازم یدکی کامیون است ، تمامی محصولات و قطعات و لوازم یدکی کامیون که موجود در سایت است را به صورت مستقیم از واردکننده اصلی میگیرد و یا آنرا وارد یا تولید میکند. در این بازار معمولا سودجویانی حضور دارند که معمولا سود هنگفتی را از بی اطلاعی رانندگان عزیز به جیب میزنند که در مدل کسب و کار ماشین آپ ، جایی برای این افراد نیست. در نتیجه قیمت محصولات کمترین میزان ممکن در سطح بازار است . بنا به همین دلیل، ماشین آپ ، از تمامی مکانیک ها و تعمیرکاران کامیون ، فروشندگان لوازم یدکی کامیون ، رانندگان کامیون و تمامی فعالان این عرصه که قصد همکاری با ما را دارند دعوت میکند تا با فعالیت در بازارایابی و فروش قطعات کامیون به رانندگان عزیز ، ما را در پیشبرد اهداف و ساماندهی این بازار یاری کنند.

به همین منظور طرح همکاری در فروش ماشین آپ ، به شما پیشنهاد میدهد تا با عضویت در سایت ماشین آپ و سپس تماس با بخش پشتیبانی از طرق مختلف ( تماس با شماره های ماشین آپ ، پیام واتس اپ ، جت آنلاین ، ارسال تیکت و …. ) در خواست خود را مبنی بر تبدیل حساب کاربری ساده به حساب کاربری همکار ، به عنوان همکار ماشین آپ به فعالیت بپردازید.

ما برای هر کدام از شما عزیزان به فراخور فضای کاری و شغلی شما ، راهکارها و کمک های متناسبی ارائه میدهیم تا راحت تر و هوشمندانه تر بتوانید در این سیستم کسب سود کنید.

به صورت خلاصه ، شما به عنوان همکار ماشین آپ در فروش ، کد منحصر به فردی دریافت میکنید و هر فردی که با استفاده از کد شما در سایت خرید کند ، علاوه بر تخفیفی که خودش میگیرد ، به نسبت مبلغ فاکتورش عددی به عنوان کمیسیون در حساب کاربری شما شارژ خواهد شد که به صورت ماهانه میتوانید اقدام به تسویه آن کنید.

برای راهنمایی بیشتر ، لطفا فیلم های زیر را تماشا کنید و یا با ما تماس بگیرید.