بیمه عمر

شما میتوانید با اولین خرید خود از سایت ماشین آپ با مبلغ حداقل ۱۵ میلیون تومان، یکسال بیمه عمر پاسارگاد از ماشین آپ هدیه دریافت کنید.
دراین بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه برتامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز درصورتی که بیمه شده هم باشند، خواهند داشت . بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود، طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورداستقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد.
بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه، اولا ”بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا” مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نماید و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار می دهد.

با توجه به مزایای فوق العاده بیمه عمر ، ماشین آپ برای آن دسته از عزیزانی که اولین خرید خود را از سایت انجام میدهند، تمامی هزینه های سال اول بیمه عمر ات فرد را پرداخت خواهد کرد. همچنین برای سالهای آتی نیز ، در صورت خرید حداقلی از سایت که در همان سال مشخص میگردد، هزینه های بیمه عمر در آن سال نیز بر عهده ماشین آپ خواهد بود.
ما در تلاشیم علاوه بر خدمات مربوط به لوازم یدکی کامیون و تامین قطعات ماشین های سنگین، مزایای مختلفی نیز برای فعالان این عرصه فراهم کنیم.